Zatankuj BLACK Energy Drink na stacjach STATOIL i wygraj konsole!
17.04.2014

Wiosenna ofensywa marki BLACK Energy Drink nabiera tempa! Jeszcze tylko przez trzy tygodnie, fani energetycznych wrażeń będą mogli wykazać się pomysłowością i zaprezentować koncept na niezwykłą podróż z BLACK. Autorzy najciekawszych propozycji zostaną nagrodzeni zestawami konsol PlayStation 4 wraz z grą FIFA 2014. Zgłoszenia w konkursie marki BLACK, realizowanym na stacjach STATOIL, można nadsyłać do 8 maja br.

 

Wirtualny świat bez ograniczeń – niezapomniane wrażenia, kultowe gry, ulubione filmy, programy telewizyjne i muzyka – to wszystko skrywa najnowsza konsola PlayStation 4, będąca nagrodą w konkursie „WYGRAJ NAGRODY Z BLACK ENERGY DRINK NA STACJACH STATOIL”. Jednak to nie wszystko! Zestawy dla zwycięzców zawierają również najbardziej popularną grę sportową na świecie – FIFA 2014. Marka BLACK dla swoich fanów przygotowała aż 25 takich pakietów.

 

W konkursie będzie mógł wziąć udział każdy, kto w okresie od 4 kwietnia do 8 maja br. zakupi na stacjach STATOIL dowolne dwa napoje BLACK oraz zachowa paragon. Zadaniem jest przesłanie SMSa pod nr 70120 i w treści dokończenie zdania „BLACK towarzyszy mi w podróży, bo…”. Multimedialne zestawy otrzymają autorzy najbardziej energetycznych i nieszablonowych uzasadnień.

 

Akcja konsumencka BLACK Energy Drink realizowana jest na stacjach STATOIL w całej Polsce. Konkurs został podzielony na dziewięć tygodniowych etapów. W każdej z pierwszych ośmiu edycji na zwycięzców czekają po 2 multimedialne pakiety. Natomiast ostatni, finałowy etap, to prawdziwa gratka dla fanów marki BLACK. Na najbardziej kreatywnych czeka w nim aż 9 zestawów multimedialnych nagród. Konkurs BLACK Energy Drink na stacjach STATOIL potrwa do 8 maja br.