Za co lubisz Babeczki Gellwe? Za ich słodycz, za wspaniałą zabawę? Podziel się z nami swoimi wrażeniami i wygrywaj wspaniałe nagrody!
22.09.2014

Bo mają wyjątkowe wnętrze, bo są niesamowicie lekkie i kuszące, bo smakują wybornie, bo moje dzieci za nimi szaleją, bo są po prostu pyszne...

Jest mnóstwo powodów, dla których wprost uwielbiamy Babeczki Gellwe. Teraz będzie można się nimi podzielić, a dodatkowo wygrać wspaniałe nagrody! W poniedziałek, 22 września, w sieci sklepów Biedronka wystartował konkurs „SŁODKIE CHWILE Z GELLWE I DISNEYEM” organizowany przez markę Gellwe oraz firmę The Walt Disney Company. Ta wyjątkowa akcja promocyjna skierowana jest do wszystkich miłośników małych słodkości. Wystarczy kupić minimum dwa opakowania Babeczek Gellwe na licencji Disney Auta lub Violetta oraz w ciekawy i oryginalny sposób dokończyć zdanie Lubię B abeczki Gellwe, bo…”.

Odpowiedź o długości do 160 znaków należy wysłać smsem na numer 7168, poprzedzając ją słowem GELLWE. Na autorów najciekawszych wypowiedzi czekają wyjątkowe nagrody – 5 zestawów Sony Playstation 3 oraz 5 tabletów Samsung Galaxy Tab 3.

Konkurs trwa do 12 października.

Regulamin konkursu dostępny jest na stronie www.gellwe.pl.

 

Babeczki Gellwe na licencji Disney’a to doskonały pomysł nie tylko na pyszny deser czy słodką przekąskę dla małych łasuchów, ale również idealny sposób na pobudzenie kreatywności naszego dziecka. Każde opakowanie zawiera gotową mieszankę do wypieku babeczek oraz kolorowe posypki, krem lub lukier, za pomocą których mali cukiernicy będą mogli udekorować babeczki według własnych pomysłów i fantazji. Babeczki Gellwe przygotowane zostały z najwyższej jakości składników i nie zawierają sztucznych barwników.