Witaminowe uderzenie BLACK!
12.11.2014

Długie zimowe wieczory, niska temperatura za oknem oraz brak słońca nie sprzyjają koncentracji i aktywności fizycznej. Marka BLACK postanowiła temu zaradzić i dla wszystkich fanów energetycznej mocy przygotowała nową odsłonę witaminowego wsparcia. Unikalne warianty smakowe BLACK VITAMIN ENERGY oraz innowacyjny napój funkcjonalny BLACK VITAMIN WATER, zapewniając witaminowy zastrzyk energii, pobudzą do działania w każdych warunkach!


Niesprzyjająca aura, chłodne i pochmurne dni już nigdy więcej nie staną na drodze do upragnionego celu! Marka BLACK przygotowała witaminowy koktajl, który naturalnie wzmocni organizm i przywróci jego witalność. Kilka miesięcy temu na sklepowe półki zawitał BLACK VITAMIN ENERGY – napój witaminowy, stworzony dzięki innowacyjnemu połączeniu naturalnej kofeiny, witamin oraz magnezu. Zawarty w nim wyciąg z guarany, będący źródłem naturalnej energii oraz bogactwo mikroelementów sprawiają, że napój stanowi doskonałą alternatywę dla klasycznych energetyków. Teraz marka BLACK idzie o krok dalej i wprowadza kolejne warianty tego unikalnego napoju. BLACK POWER-C i BLACK MAGNEZ + B6  – ZERO to propozycje, które orzeźwią i pobudzą każdego miejskiego wojownika.


Linia BLACK VITAMIN ENERGY to unikatowe połączenie witamin i składników funkcjonalnych dostępnych w niespotykanych wersjach smakowych, które dodają sił i pobudzają do działania. BLACK POWER-C bogaty w witaminy C i D oraz wapń, wzmacnia organizm i wspomaga układ odpornościowy, natomiast BLACK MAGNEZ + B6  – ZERO naturalnie stymuluje układ nerwowy. Oba warianty zapewniają jednocześnie 100% dziennego zapotrzebowania na zawarte witaminy i mikroelementy.


To jednak nie wszystko! Marka BLACK przygotowała również nowość, która kompletnie zaskoczy fanów energetycznego wsparcia. BLACK VITAMIN WATER – innowacyjny napój będący połączeniem wody smakowej, napoju witaminowego oraz energetycznego, zapewni błyskawiczną regenerację organizmu po każdym wysiłku fizycznym. Niegazowana VITAMIN WATER w dwóch wariantach funkcjonalnych z dodatkiem guarany skutecznie ugasi pragnienie, jednocześnie dostarczając niezbędnych witamin oraz minerałów. BLACK VITAMIN WATER MAGNEZ + B6 o orzeźwiającym jagodowym smaku i pomarańczowy BLACK VITAMIN POWER-C to napoje, które podbiją serca osób aktywnych i ceniących naturalną energię.


BLACK VITAMIN ENERGY w dwóch nowych wariantach smakowych zamkniętych w puszkach 250 ml jest już dostępny w sprzedaży w rekomendowanej cenie detalicznej 2,49 zł. Z kolei BLACK VITAMIN WATER fani energetycznych wrażeń znajdą na sklepowych pułkach w unikalnej butelce o pojemności 600 ml i rekomendowanej cenie detalicznej 3,49 zł.