Witaminowe pobudzenie z BLACK!
30.03.2015

Nawet najbardziej wytrwali zawodnicy potrzebują energetycznego wsparcia. BLACK – lider napojów energetycznych – doskonale o tym pamięta i już po raz kolejny przybywa z pomocą! Na sklepowe półki trafił właśnie kolejny przedstawiciel linii BLACK VITAMIN ENERGY – Vitamins&Minerals o wyjątkowym smaku cytryny i limonki. Formuła bez tauryny, naturalna kofeina oraz połączenie witaminy C i minerałów sprawiają, że to pozycja obowiązkowa podczas podejmowania kolejnych wyzwań.

Prawdziwi zawodnicy nie mogą zwolnić, nawet gdy aura za oknem nie zachęca do działania. Za każdym rogiem czeka na nich kolejne wyzwanie i misja do wypełnienia – czy to podczas pracy w biurze czy też w czasie aktywności fizycznej. Co zrobić w takiej sytuacji? BLACK znalazł rozwiązanie, które błyskawicznie naładuje akumulatory. BLACK VITAMIN ENERGY Vitamins&Minerals to napój funkcjonalny, który dzięki połączeniu witaminy C i minerałów zapewni energetyczne paliwo na cały, nawet najtrudniejszy dzień!

BLACK VITAMIN ENERGY Vitamins&Minerals o orzeźwiającym smaku cytryny i limonki gwarantuje zastrzyk naturalnej energii oraz pokrywa 100% dziennego zapotrzebowania na witaminę C, witaminy z grupy B oraz minerały – cynk i jod, z których każdy odpowiada za doskonałą formę organizmu. Wzmocnienie układu odpornoścowego, pobudzenie do aktywności psychicznej i fizycznej czy podniesienie poziomu energii – to tylko wybrane z właściwości, które zapewnia unikalny mix witaminy C i minerałów.

BLACK VITAMIN ENERGY Vitamins&Minerals zamknięty w puszce 250 ml jest już dostępny w sprzedaży w rekomendowanej cenie detalicznej 2,72 zł. Napój jest kolejną odsłoną linii BLACK VITAMIN ENERGY, którą tworzą jeszcze cztery energetyczne mikstury: Natural Coffeine, Magnesium, Power-C i Magnez + B6 – ZERO.