Weekendowe bieganie z 4MOVE
03.10.2014

Już po raz kolejny ulice Śląska i Krakowa zostaną opanowane przez biegaczy. W najbliższą niedzielę 5 października 2014 r. odbędą się dwie ważne imprezy biegowe – 6. Silesia Marathonw Katowicach oraz 8. Bieg Trzech Kopców w Krakowie. Wydarzenia różnią się rodzajem wyznaczonej trasy oraz dystansem, ale wszystkich uczestników łączy jedno – wielka pasja do biegania. Oficjalnym Partnerem obu imprez jest marka 4MOVE, która zadba o odpowiednie nawodnienie zawodników i dostarczy energię niezbędną do sportowej rywalizacji.


Nadchodzący weekend upłynie pod znakiem biegania. Na ulicach Śląska do rywalizacji staną uczestnicy 6. Silesia Marathon, którzy zmierzą się z wymagającym dystansem 42 km 195 m. Kibice zgromadzeni na trasie prowadzącej ulicami Katowic, Siemianowic Śląskich i Mysłowic będą mogli dopingować zawodników z kilkunastu krajów w tym m.in. z Korei Południowej i Izraela. Nie mniej interesująco zapowiada się również niedzielne przedpołudnie w Krakowie, gdzie odbędzie się już 8. edycja Biegu Trzech Kopców. W tym roku z dystansem 13 km i różnicą poziomów wynoszącą nawet 160 m zmierzy się aż 2,5 tys. biegaczy!


Przez cały czas trwania imprez, zawodnikom i kibicom towarzyszyć będą napoje izotoniczne 4MOVE, które dostarczą wszystkim obecnym energię niezbędną do sportowej rywalizacji i żywiołowego dopingu. Marka 4MOVE ufundowała również nagrody dla najszybszych biegaczy obu imprez. Na zwycięzców 6. Silesia Marathon oraz 8. Biegu Trzech Kopców czekają vouchery na 3-miesięczny zapas napoju izotonicznego 4MOVE.