Warszawa pobiegnie z 4MOVE!
15.09.2014

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń biegowych sezonu 2013/2014 w Polsce. Już 28 września br. na trasę wyruszą zawodnicy rywalizujący w kultowym już 36. PZU Maratonie Warszawskim. Jednak święto biegania w stolicy rozpocznie się już w piątek tj. 26 września i potrwa cały weekend. Partnerem biegu głównego oraz towarzyszących mu wydarzeń jest marka 4MOVE – Oficjalny Napój Izotoniczny imprezy.


Już tradycyjnie, w ostatni weekend września do Warszawy zjadą miłośnicy biegania z całego świata. Stolica Polski na trzy dni stanie się miejscem, w którym słowo „bieganie” będzie odmieniane przez wszystkie przypadki. Na starcie 36. Maratonu Warszawskiego staną zawodnicy z kilkudziesięciu państw, mogący poszczycić się znakomitymi rekordami życiowymi na dystansie 42 km 195 m. Trasa biegu poprowadzi klimatycznymi i najbardziej rozpoznawalnymi miejscami stolicy. Biegacze rozpoczną rywalizację na Moście Poniatowskiego, a finiszować będą na płycie najnowocześniejszej areny sportowej w kraju –  Stadionu Narodowego. Trasa biegu poprowadzi uczestników m.in. przez okolice Pałacu Kultury i Nauki, Placu Piłsudskiego czy Łazienek Królewskich.


O odpowiednie nawodnienie wszystkich biegaczy i kibiców zgromadzonych na trasie zadba marka 4MOVE – Oficjalny Napój Izotoniczny 36. PZU Maratonu Warszawskiego. Przez cały weekend, zawodnikom i kibicom towarzyszyć będą napoje 4MOVE, które dostarczą uczestnikom tego biegowego święta energię niezbędną do sportowej rywalizacji i żywiołowego dopingu. Marka ufundowała również nagrody w postaci pakietów 4MOVE dla wszystkich zwycięzców poszczególnych biegów.


36. PZU Maraton Warszawski to jedno z najważniejszych wydarzeń na biegowej mapie Polski. Cieszymy się, że z roku na rok coraz więcej osób bierze udział w tej fantastycznej imprezie, podejmując wyzwania rzucane przez organizatorów. Maraton to dystans, na którym biegacze rywalizują nie tylko z przeciwnikami, ale przede wszystkim z własnym organizmem. Dlatego w trakcie długotrwałego wysiłku niezwykle istotne jest odpowiednie nawodnienie. Napoje izotoniczne 4MOVE z pewnością ugaszą pragnienie maratończyków oraz skutecznie uzupełnią utracone podczas wysiłku witaminy i minerały – powiedziała Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu FoodCare.
 

Sportowy weekend w Warszawie rozpocznie się już w piątek tj. 26 września, kiedy to fani sportu będą mogli zapoznać się z ofertą firm sportowych podczas Targów Expo Sport&Fitness, uczestniczyć w spotkaniach ze znanymi sportowcami oraz zasięgnąć porad trenerów i fizjoterapeutów. Sobota to z kolei rozgrywki w różnych dyscyplinach sportu, seminaria i rywalizacja najmłodszych adeptów biegania. W niedzielę, punktualnie o godz. 9 do rywalizacji przystąpią uczestnicy biegu głównego 36. Maratonu Warszawskiego, a pół godziny później na trasie pojawią się zawodnicy startujący w Biegu na Piątkę.


4MOVE to zbilansowane napoje izotoniczne, które szybko gaszą pragnienie, skutecznie nawadniają organizm, uzupełniają utracone podczas wysiłku witaminy i minerały. Przeznaczone są dla osób lubiących aktywny styl życia, uprawiających sport wyczynowo i rekreacyjnie. Napoje izotoniczne 4MOVE są pierwszymi na polskim rynku izotonikami słodzonymi stewią.