VII ICE RACING SANOK CUP z N’GINE!
16.01.2014

Już 25 i 26 stycznia br. w Sanoku odbędzie się najważniejsza impreza sezonu w polskich wyścigach motocyklowych na lodzie. Na starcie VII ICE RACING SANOK CUP, rozgrywanego na torze lodowym „Błonie”, stanie cała światowa czołówka w tej widowiskowej dyscyplinie sportu. O wsparcie energetyczne zawodników oraz kibiców zgromadzonych na trybunach zadba marka N’GINE, będąca oficjalnym Partnerem imprezy.

 

Zimowa sceneria, silniki rozgrzane do czerwoności, prędkość rzędu 100 km/h na torze dla panczenistów, setki kolców w oponach motocykli wgryzające się w lód – tak właśnie prezentuje się ICE Speedway, jedna z najbardziej widowiskowych dyscyplin sportu motorowego. Najlepsi z lodowych gladiatorów już 25 i 26 stycznia zaprezentują swoje niesamowite umiejętności publiczności zgromadzonej podczas VII ICE RACING SANOK CUP. Dodatkowe emocje podczas tego niezwykłego wydarzenia zapewni marka napojów energetycznych N’GINE. Wyjątkowe hostessy dokonają prezentacji zawodników oraz wyprowadzą ich na pola startowe przed każdym z co najmniej 40 wyścigów. Ponadto, marka przygotowała również niespodzianki dla kibiców. Fani zgromadzeni na torze lodowy „Błonie” w Sanoku będą mieli okazję sprawdzić zalety napoju energetycznego N’GINE.

 

Sporty wyścigowe, niewyobrażalne prędkości i towarzysząca im adrenalina, to cechy charakterystyczne świata N’GINE. Dlatego nie mogło nas zabraknąć na imprezie, która posiada w sobie wszystkie te elementy. VII ICE RACING SANOK CUP to najważniejsze wydarzenie sezonu wyścigów motocyklowych na lodzie w Polsce. Jestem przekonana, że dawka pozytywnej energii od N’GINE pozwoli zawodnikom pokazać pełnię umiejętności, a kibicom dostarczy dodatkowych wrażeń podczas wyścigów – powiedziała Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu FoodCare.

 

Marka N’GINE jest synonimem emocji i życia na najwyższych obrotach, stanowi źródło energii dla osób kochających prędkość oraz wyścigi samochodowe. Napój energetyczny o sprawdzonej, unikalnej recepturze, dostępny jest na rynku w dwóch wariantach smakowych – Classic oraz Mojito.