Rusz na Jedenastkę z 4MOVE Vitamin Drink
08.11.2013

Jedenastego listopada o godzinie jedenastej wystartuje bieg na symbolicznym dystansie jedenastu kilometrów. „Niepodległościowa Jedenastka” poprowadzi przez malowniczą Dolinę Prądnika i tereny Ojcowskiego Parku Narodowego. W uzupełnieniu mikroelementów utraconych podczas długich zbiegów i podbiegów pomogą zawodnikom shoty 4MOVE Vitamin Drink.

 

Od kilku lat w polskich miastach i miasteczkach Narodowe Święto Niepodległości obchodzi się aktywnie – biegając lub maszerując. Również w tym roku Polacy od Pomorza przez Wielkopolskę i Warszawę aż po Małopolskę będą kontynuować tę nową tradycję. Wpisuje się w nią II Bieg „Niepodległościowa Jedenastka”, organizowany w Białym Kościele koło Krakowa.

 

Malownicza trasa poprowadzi 700 zawodników z Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Białym Kościele (Gmina Wielka Wieś) przez Dolinę Prądnika, urokliwe tereny Ojcowskiego Parku Narodowego, z powrotem do Białego Kościoła. Na mecie na zawodników będą czekały orzeźwiające shoty 4MOVE Vitamin Drink.

 

Cieszę się, że tak wiele osób wybiera aktywną formę spędzania czasu podczas Dnia Niepodległości. Chętnie wspieramy lokalne wydarzenia promujące aktywność fizyczną, a II Bieg „Niepodległościowa Jedenastka” dodatkowo gwarantuje piękne krajobrazy i dreszczyk emocji wywołany rywalizacją. Po przebiegnięciu trasy, shoty 4MOVE Vitamin Drink będą smacznym uwieńczeniem wysiłku – powiedziała Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu FoodCare.

 

4MOVE Vitamin Drink to zoptymalizowana dawka energii wzmacniającej organizm każdego dnia. Dostępny w trzech wersjach smakowych, dostarcza witamin i minerałów niezbędnych do prowadzenia aktywnego trybu życia.

 

4MOVE Vitamin Drink ß-Karoten + witaminy o smaku pomarańczy i passiflory to kompleks witamin A, C i E uzupełniony o betakaroten. Jedna puszka napoju zapewnia 100% dziennego zapotrzebowania organizmu na witaminę A, a betakaroten, witamina C i witamina E zwana „witaminą młodości” pobudzają i wzmacniają organizm, poprawiając jednocześnie koloryt skóry.

 

4MOVE Vitamin Drink Magnez + witamina B6 o smaku żurawiny i maliny gwarantuje 100% dziennego zapotrzebowania na magnez i witaminę B6, doskonale wpływając na odporność fizyczną i psychiczną oraz na koncentrację. To idealna propozycja dla osób, które potrzebują szybkiego ukojenia nerwów i skutecznego pobudzenia umysłu do kreatywnego wysiłku.

 

4MOVE Vitamin Drink Witaminy + minerały o smaku czarnej porzeczki i granatu to z kolei kompleks witamin z grupy B (B6, B7, B3, B5, B12) z dodatkiem minerałów: magnezu i wapnia. Taki zestaw gwarantuje wzmocnienie organizmu oraz zapewnia dawkę pozytywnej energii na cały dzień. Jedna puszka Vitamin Drink Witaminy + minerały to także 100% dziennego zapotrzebowania na witaminy B6 i B7.