POTĘŻNA Kampania Black Energy Drink!
POTĘŻNA Kampania Black Energy Drink!
Kategoria: Aktualności
01.06.2020

Wierzymy, że każdy z nas ma w sobie niesamowity potencjał i każdy z nas może osiągnąć choćby największy szczyt!

Jednak, nie każdy zdaje sobie z tego sprawę. Wiemy, że czasem trzeba nam dodatkowej energii, impulsu, żeby uwolnić pełnie swojej mocy - tym jest właśnie Black! Hasło, które głosimy w tegorocznej kampanii to właśnie EMPOWER YOURSELF! Chcemy pokazać każdemu, że może więcej! Wystarczy w siebie uwierzyć i zrobić krok do przodu!

 

W tym roku oczy wszystkich konsumentów są zwrócone w stronę naszej kampanii! Po raz kolejny wykorzystaliśmy naszą współpracę z Mikiem Tysonem i zaprosiliśmy go do udziału w naszym spocie reklamowym - pewnie zastanawiacie się jak wyszło? Jednym słowem OGIEŃ! Spot możecie znaleźć pod hasłem EMPOWER YOURSELF Black Energy drink wpisując w wyszukiwarkę platformy Youtube bądź na stronie internetowej www.blackenergydrink.pl!

 

Spot przedstawia historię młodego mężczyzny, który na imprezie, na szczycie jednego z Warszawskich wieżowców, poznaje piękną kobietę, która natychmiastowo kradnie jego serce. Na zakończenie spotkania, dziewczyna wypisuje mu swój numer telefonu szminką na chusteczce i odjeżdża pięknym kabrioletem. Wszystko mogłoby wydawać się w porządku, gdyby nie to, że wiatr porywa ten niezwykle ważny numer i osadza chusteczkę na pobliskim wywiewie wentylatora. Nasz bohater niecierpiący zwłoki wyciąga telefon i dzwoni do Mika Tysona.

- Mike, Help!

Nasz bokserski Champion, Mike, nie wygląda na zadowolonego - uwierzcie mi, też byście nie byli, gdyby, ktoś przerwał Wam medytację na lewitującym kamieniu, w swoim ogromnym basenie w luksusowej wilii w Kalofornii. Ale do rzeczy! Mike podnosi się i używa swoich nadprzyrodzonych mocy, żeby dostać się do naszego bohatera! Pewnie myślicie teraz - nie, to jest nie możliwe! - Mylicie się, z Blackiem wszystko jest możliwe! 

Mike, niczym za pstryknięciem palca, pojawia się z wielkim impetem w centrum imprezy - wyciągając do naszego bohatera Blacka i mówiąc:

- Sam sobie pomóż!

Tym jest właśnie Black, tym impulsem do działania, tą dodatkową energią, która sprawia, że możecie więcej! Wystarczy uwierzyć!

...pewnie interesuje Was, jak kończy się ta historia, możecie dopowiedzieć sobie to Sami, bo w TV tego nie zobaczycie!

...No dobra - wierzę, że wszyscy jesteście ciekawi! W dalszej części historii, nasz bohater pije Blacka i wpada na genialny pomysł, wcale nie potrzebuje pomocy Mika i nie potrzebuje też ściągać chusteczki z numerem telefonu z wentylatora, wystarczy, że zrobi jej zdjęcie i odczyta te cenne cyfry!

 

Tyle, jeżeli chodzi o ideę! Przechodząc do egzekucji będziemy wszędzie! Spot zobaczycie w telewizji i na Youtubie! O ideii EMPOWERMENTU nie pozwolą Wam również zapomnieć setki (o ile nie tysiące!) naszych reklam na przystankach komunikacyjnych w Polskich miastach! I jeszcze bardziej, niż zwykle będziemy rządzić w internecie! Zapraszamy Was wszystkich na naszego Facebooka i Instagrama! EMPOWER YOURSELF!