Pokonaj maraton z 4MOVE!
07.10.2014

Przed nami jedna z najbardziej wyczekiwanych przez biegaczy imprez sportowych w Polsce. W niedzielny poranek,12 października br., wystartuje 15. Poznań Maraton, w którym zawodnicy z kilkunastu państw rywalizować będą o zwycięstwo i uzyskanie nowych znakomitych rekordów życiowych. Sponsorem 15. Poznań Maraton jest marka 4MOVE – Oficjalny Napój Izotoniczny imprezy.


Jesień wcale nie zniechęca do biegania. W najbliższą niedzielę tezę tę potwierdzą zawodnicy, którzy staną na starcie w już 15. edycji Poznań Maraton. Trasa maratonu prowadzi przez najbardziej malownicze części Poznania, wśród których znajdują się m.in. okolice Jeziora Maltańskiego i INEA Stadionu. W tegorocznej edycji imprezy, z dystansem 42 km 195 zmierzy się ponad 7 tysięcy biegaczy!

Maraton jest ogromnym wyzwaniem dla każdego zawodnika. O niezbędną dawkę energii na całym dystansie biegu zadba  marka 4MOVE – Oficjalny Sponsor 15. Poznań Maraton. W dedykowanych punktach odżywczych, przy trasie biegu, zawodnicy będą mogli ugasić pragnienie oraz uzupełnić witaminy i mikroelementy, dzięki którym uzyskają energię niezbędną do rywalizacji i skutecznego finiszu.


Obecnie bieganie jest jednym z najpopularniejszych sportów w Polsce, a duże imprezy organizowane w różnych miastach cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Każdy miłośnik biegania uczy się przezwyciężać własne słabości i stopniowo zwiększa dystanse, na których rywalizuje. Przebiegnięcie 42 km 195 m to marzenie każdego biegacza. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się wesprzeć maratończyków startujących w 15. Poznań Maraton. Napoje 4MOVE pomogą wszystkim zawodnikom w przełamaniu kolejnych barier i osiągnięciu rekordów życiowych – powiedziała Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu FoodCare.


Napoje izotoniczne 4MOVE to idealne rozwiązanie zarówno dla profesjonalistów, jak i osób uprawiających sport rekreacyjnie. Odpowiednio zbilansowany skład napoju 4MOVE sprawia, że jego działanie jest niezwykle skuteczne – nawadnia organizm, przeciwdziała zmęczeniu oraz dostarcza określoną dawkę witamin i minerałów, niezbędną dla zachowania najwyższej formy. Napoje izotoniczne 4MOVE są pierwszymi na polskim rynku izotonikami słodzonymi stewią.