Poczuj mocne dźwięki z BLACK Energy Drink!
01.04.2014

BLACK Energy Drink – lider napojów energetycznych w Polsce – rozpoczyna wiosenną ofensywę! Już 1 kwietnia startuje najnowsza promocja konsumencka, realizowana w sieci sklepów HDS – Relay, Inmedio i 1minute. Fani napojów energetycznych będą mogli wykazać się kreatywnością. Autorzy najciekawszych propozycji zostaną nagrodzeni wyjątkowymi słuchawkami Noontec ZORO HD. Zgłoszenia w konkursie marki BLACK można nadsyłać do 30 kwietnia br.

 

Pełne i wyraziste brzmienie, wysoka jakość dźwięku oraz unikalne wrażenia akustyczne, tak prezentują się nadzwyczajne słuchawki Noontec ZORO HD, które przeniosą każdego słuchacza w głąb muzycznej przestrzeni. To właśnie słuchawki firmy Noontec są główną nagrodą w wyjątkowej akcji marki BLACK Energy Drink. W konkursie będzie mogła wziąć udział każda osoba, która w okresie od 1 do 30 kwietnia br. zakupi w sieci sklepów Relay, Inmedio lub 1minute dowolny napój BLACK oraz zachowa paragon. Zadaniem będzie przesłanie SMSa o treści „BLACK” i udzielenie odpowiedzi na pytanie „Jak działa BLACK?”. Słuchawki Noontec ZORO HD otrzymają autorzy najbardziej kreatywnych i nieszablonowych odpowiedzi.

 

Wraz z początkiem wiosny, wkraczamy w okres licznych akcji dedykowanych konsumentom BLACK Energy Drink. Specjalnie dla fanów napojów energetycznych, we współpracy z siecią HDS, przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs. Tylko w naszej akcji wygrać można wysokiej klasy słuchawki Noontec Zero HD, które przeniosą miłośników energetycznych wrażeń w świat dobrej muzyki – powiedziała Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu FoodCare.

 

Muzyczna akcja BLACK Energy Drink realizowana jest w sklepach sieci HDS – Relay, Inmedio i 1minute w całej Polsce. Konkurs potrwa do 30 kwietnia.