PL
Dział handlowy
Dział handlowy

Pracownicy tego działu dbają, aby nasze produkty znalazły się w wielu punktach sprzedaży. Wykorzystują do tego kanały tradycyjne, jak i nowoczesne.

Dział operacyjny
Dział operacyjny

Pracownicy troszczą się o odpowiednie zapotrzebowanie na konieczne surowce, budowanie dobrych relacji z dostawcami oraz negocjacje.

Dział kontroli jakości
Dział kontroli jakości

Troska o najwyższą jakość oferowanych przez FoodCare produktów to dla nas bardzo istotny punkt działalności. Nasi specjaliści skrupulatnie kontrolują produkty, które opuszczają nasze fabryki.

Dział marketingu
Dział marketingu

Ważne jest dla nas budowanie pozytywnego wizerunku marek z portfolio spółki. Nasi specjaliści śledzą najnowsze trendy na rynku, tworzą kreatywne kampanie, propozycje produktowe i rozwiązania wspierające sprzedaż.

Dział R&D
Dział R&D

Chcemy, aby nasi konsumenci otrzymywali produkty odpowiadające na ich potrzeby. Nasz Dział Rozwoju nieustannie poszukuje nowych i innowacyjnych rozwiązań produktowych.

Dział eksportu
Dział eksportu

Produkty FoodCare znaleźć można w ponad 50 krajach. Zespół Działu Eksportu dba o współpracę z dystrybutorami i sieciami sklepów za granicą.

Dział produkcji
Dział produkcji

Koordynacja i odpowiedź na aktualne rynkowe zapotrzebowania jest niezwykle istotna. Pracownicy Działu produkcji na bieżąco realizują założone harmonogramy.

Dział HR
Dział HR

Rozwój pracowników jest dla nas bardzo ważny,  systematycznie zapewniamy im odpowiednie szkolenia i wspracie. Nasz dział HR skupia się na wszystkich pracownikach i ich potrzebach, również pozyskując nowe osoby do wspierania naszej działalności.