Nowy, zmysłowy BLACK SEX Energy już w sprzedaży
28.08.2014

BLACK SEX Energy – wyjątkowo kuszący napój energetyczny z portfolio FoodCare – wchodzi na rynek w nowej odsłonie. Zmysłowe pobudzenie zamknięte zostało w zupełnie nowej puszce z hasłem „SEX” i drapieżnym, skórzanym motywem. Nowy BLACK SEX Energy jest już dostępny w sklepach w całej Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 3,19 zł.


BLACK SEX Energy to gwarancja wyjątkowego smaku, ale przede wszystkim energetyczny afrodyzjak, który pobudza zmysły i regeneruje ciało. Funkcja PREMIUM ENERGY DRINK zapewnia błyskawiczny zastrzyk energii na każdy dzień. Teraz ta wyjątkowa kombinacja dostępna jest w nowej puszce, której zmieniony layout z hasłem „SEX” oraz skórzanym motywem podkreśla charakter zmysłowego energetyka. Nowa wersja właśnie wkroczyła na sklepowe półki w całej Polsce.


BLACK SEX Energy gasi pragnienie, orzeźwia i pobudza. To nasza propozycja dla tych konsumentów, którzy w energetyku szukają nie tylko solidnej dawki mocy, orzeźwienia i gwarancji smaku, ale także prawdziwie zmysłowego pobudzenia. Aby podkreślić wyjątkowe cechy napoju, zdecydowaliśmy się na zmianę opakowania. Litery „SEX” na całej puszce i pełen charakteru skórzany motyw to nasza obietnica złożona miłośnikom napojów energetycznych w całej Polsce – podkreślamy w ten sposób, że BLACK SEX Energy pobudza niczym najlepszy afrodyzjak, stanowiąc jednocześnie doskonały wybór na upojne wieczory – mówi Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu firmy FoodCare.


BLACK SEX Energy dostępny jest na rynku w puszkach o pojemności 250 ml, w sugerowanej cenie detalicznej 3,19 zł.