Moc radości i krocie uśmiechu! – FRUGO na Mikołajkach piłkarskiego Lecha
13.12.2013

W ostatni weekend – 7 i 8 grudnia – w hali Arena w Poznaniu działy się rzeczy wprost magiczne, a to za sprawą FRUGO i ekipy Świętego Mikołaja! Ten niezwykły duet specjalnie z okazji Mikołajek otworzył bramy Fabryki prezentów, którą odwiedziły setki dzieci. Sprawdzcie fotorelację z imprezy!

 
Już od samego początku, czyli od 9.00 rano hala Arena tętniła świątecznym nastrojem. Na wszystkich gości imprezy czekała gros atrakcji – w tym jedyna w swoim rodzaju strefa FRUGO. W niej to na najmłodzych czekała Fabryka Świętego Mikołaja i super zabawa.
 
Każdy z gości FRUGO mógł sprawdzić się w grze w soczyście kolorowe kręgle, pokonać kręty tunel oraz stworzyć własny projekt bombki choinkowej. Poszczególne wyzwania zachwycały dzieci, wywołując szerokie uśmiechy na ich twarzach. Po wykonaniu wszystkich zadań na zwiedzających czekał wielki finał – wizyta u samego Mikołaja! Pociechy wspólnie z wielkim Gwiazdorem zasiadły na jego tronie, aby opowiedzieć mu o swoich wymarzonych prezentach choinkowych. Na zakończenie wizyty goście otrzymali worek pełen niespodzianek od FRUGO.
 
Więcej zdjęć z FRUGO Mikołajek dostępnych jest w tej galerii.