„Mike Tyson. Moja prawda” – poznaj historię legendy z BLACK!
02.12.2014

W księgarniach w całej Polsce pojawiła się jedna z najbardziej wyczekiwanych książek sportowych roku. „Mike Tyson. Moja prawda” to pozycja, która w wielu krajach z miejsca stała się bestsellerem. Teraz również polscy fani mogą poznać bezkompromisową historię jednego z najbardziej charyzmatycznych sportowców wszechczasów. Partnerem wydania jest BLACK, marka napoju energetycznego, sygnowanego przez Mike’a Tysona.


Legenda światowego boksu, dominator, zwycięzca, bohater – takie określenia mogą dotyczyć tylko jednej osoby – Mike’a Tysona! W autobiografii „Mike Tyson. Moja prawda” Bestia zaprezentowała swoją prawdziwą historię.  Jeden z najbardziej utytułowanych zawodników w historii wagi ciężkiej w bezkompromisowej i szczerej książce opowiada o swoich wielkich zwycięstwach, równie wielkich porażkach, ale przede wszystkim o nieustannym dążeniu do celu i powrocie na sam szczyt. „Mike Tyson. Moja prawda” to historia wielkiego sportowca i człowieka, który nigdy się nie poddał.


Karierę bokserską Mike’a Tysona i jego legendarne zwycięstwa znają wszyscy kibice sportu. Ja miałem wielką przyjemność poznać Mike’a osobiście. Ogromna wola walki, niezłomność, połączone z niesamowitą wrażliwością i skromnością, wywarły na mnie duże wrażenie. To człowiek, który niezmiennie inspiruje kolejne pokolenia fanów sportu. Autobiografia Mike’a to pozycja obowiązkowa – powiedział Wiesław Włodarski, Prezes Zarządu FoodCare.


Cechy charakteru Mike’a Tysona, jego wola walki i dążenie do zwycięstwa stanowią również DNA marki BLACK, której legendarny Żelazny Mike jest ambasadorem. Marka najbardziej niepokornego i bezkompromisowego napoju energetycznego została Partnerem polskiego wydania autobiografii legendy boksu. Dla wszystkich fanów Mike’a Tysona BLACK przygotował również niespodziankę. Przez cały grudzień do książki „Mike Tyson. Moja prawda”, zamawianej w internetowej księgarni LaBotiga.pl dodawane będą napoje BLACK, które pozwolą poczuć prawdziwą moc mistrza i przeniosą czytelnika w świat Mike’a Tysona!