Impreza BLACK w stolicy polskich Tatr!
19.02.2014

Za nami już trzy etapy zimowego projektu „BLACK – IMPREZA GRZECHU WARTA”. Tym razem zmysłowa ekipa zawita do Zakopanego. W stolicy polskich Tatr na wszystkich miłośników białego szaleństwa, korzystających z wyjątkowych tras Polany Szymoszkowej, w specjalnej strefie BLACK czekać będą nieprzyzwoicie rozgrzewające atrakcje. Grzeszną ekipę będzie można spotkać na zakopiańskich stokach już w najbliższy weekend 22-23 lutego.

 

Zapierające dech w piersiach widoki na panoramę Tatr, dwie kolejki linowe i doskonale przygotowane trasy, tak prezentuje się stacja narciarska Polana Szymoszkowa, idealna propozycja dla wszystkich fanów narciarstwa i deski. Zjazdy po pętlach biegnących po zboczach Gubałówki, jednego z kultowych polskich szczytów, zapewnią niezapomniane emocje nawet najbardziej wymagającym miłośnikom sportów zimowych.

 

W najbliższy weekend, narciarze i snowboardziści szusujący na stokach Polany Szymoszkowej, otrzymają unikalne, energetyczne BLACK wsparcie. Najlepsza klubowa muzyka, zmysłowe hostessy oraz ekscytujące konkursy, to tylko niektóre elementy grzesznej strefy projektu „BLACK – IMPREZA GRZECHU WARTA”, który tej zimy rozgrzewa najpopularniejsze stacje narciarskie w Polsce. Fani zabawy w stylu BLACK Energy Drink będą mogli ponadto poczuć dreszcz emocji podczas zjazdu w oponie BLACK oraz skorzystać z unikalnego photo booth’a, z którego zdjęcia uczestników grzesznej zabawy trafiać będą prosto na facebookowy profil BLACK Energy Drink. Na wszystkich fanów imprez z ekipą BLACKa czekają atrakcyjne nagrody!