Halloweenowa BLACK NIGHT – Noc Grozy i Horrorów w kinach w całej Polsce!
22.10.2013

Trzymająca w napięciu, pełna grozy i niespodzianek BLACK NIGHT zbliża się wielkimi krokami! Noc Grozy i Horrorów to wyjątkowy przegląd najnowszych, mrożących krew w żyłach filmowych hitów. Solidną dawkę energii na mroczne seanse zapewnia BLACK Energy Drink – napój energetyczny sygnowany twarzą Mike’a Tysona. Maraton grozy z BLACK odbędzie się już w najbliższy piątek, 25 października br. w 26 Multikinach w całej Polsce.

 

Już w najbliższy piątek – 25 października, rusza napędzany przez BLACKa maraton filmów grozy. W 26 Multikinach na terenie całej Polski będzie można obejrzeć cztery trzymające w napięciu i przyspieszające bicie serca filmy: nową odsłonę kultowego horroru lat 80. „Martwe zło”, pełną grozy „Obecność”, mroczny thriller o nadprzyrodzonej sile matczynej miłości „Mama” oraz jeden z najnowszych obrazów przedstawiających przerażający świat zombie „World War Z”. Kolejność emisji filmów ustali publiczność, poprzez głosowanie na stronie internetowej wydarzenia www.enemef.pl

 

Już tradycyjnie, kilka tysięcy miłośników horrorów i thrillerów spędzi ostatni piątek października w salach kinowych. Podczas tego halloweenowego wydarzenia nie mogło zabraknąć marki BLACK, która dodatkowo podkręci napięcie! Będziemy w każdym z kin, w których w tę upiorną noc zgromadzą się fani żądni mocnych wrażeń. Energetyczne wsparcie BLACKa sprawi, że Noc Grozy i Horrorów zostanie zapamiętana na długo – powiedziała Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu FoodCare.

 

Marka BLACK obecna będzie w każdym z 26 Multikin, w których w nocy z 25 na 26 października odbędzie się wyjątkowo mroczny seans grozy, zapewniając fanom strachu dawkę energetycznego wsparcia podczas odkrywania kolejnych przerażających tajemnic. Dodatkowo, w trzech lokalizacjach: Warszawa Złote Tarasy, Kraków i Poznań Malta, pojawią się wyjątkowe strefy BLACKa. Zmysłowe hostessy zadbają o halloweenową charakteryzację każdej z osób, która pojawi się w tę upiorną noc w kinie. Co więcej, wszystkie stylizacje zostaną uwiecznione na fotografiach. To nie wszystko!

 

Dla fanów strachu i mrocznych tajemnic BLACK przygotował wkręcający konkurs na Facebooku, w którym do zgarnięcia jest ponad 400 bezpłatnych biletów na BLACK NIGHT! Noc Grozy i Horrorów w całej Polsce.

 

Więcej informacji dostępnych jest pod adresem: www.facebook.com/BlackEnergyDrink