Grzeszny weekend w Szczyrku – finał zimowej akcji BLACK!
27.02.2014

Zimowy projekt „BLACK – IMPREZA GRZECHU WARTA” powoli zbliża się do końca. W najbliższy weekend fani energetycznych wrażeń po raz ostatni będą mieli okazję spotkać grzeszną ekipę na stoku. Finał projektu BLACKa będzie miał miejsce w Szczyrku – jednym z najpopularniejszych ośrodków sportów zimowych w Polsce. Zmysłowa ekipa pojawi się na stoku Duże Skrzyczne już 1 i 2 marca.

 
Szczyrk przyciąga miłośników gór o każdej porze roku. Wiosną, latem i jesienią stanowi doskonałą bazę wypadową dla licznych wycieczek górskich. Zima w Szczyrku to z kolei raj dla narciarzy i fanów deski, korzystających ze świetnie przygotowanych stoków, w tym najpopularniejszego – Dużego Skrzycznego. Cztery doskonale usytuowane szlaki, wśród których prym wiedzie trasa z homologacją FIS – będąca jednym z najbardziej wymagających szlaków narciarskich w Polsce – tworzą wymarzone warunki dla wszystkich miłośników białego szaleństwa.
 
Miejscowość położona w Beskidzie Śląskim w najbliższy weekend stanie się jednym z najbardziej energetycznych miejsc na zimowej mapie Polski. Wizyta grzesznej ekipy BLACK rozgrzeje stok Duże Skrzyczne do czerwoności. Klubowa muzyka, zmysłowe hostessy oraz wyjątkowe konkursy – to tylko niektóre elementy strefy „BLACK – IMPREZA GRZECHU WARTA”. Korzystne warunki na stoku oraz w grzesznej strefie BLACKa zapewni sztuczne naśnieżanie, więc dla miłośników białego szaleństwa, może to być ostatnia w tym roku okazja do skorzystania z  uroków zimy. Ponadto, fani narciarstwa i deski, którzy odwiedzą strefę BLACKa będą mogli poczuć dreszcz emocji podczas zjazdu w oponie BLACK oraz skorzystać z photo booth’a, z którego energetyczne zdjęcia trafiać będą prosto na facebookowy profil BLACK Energy Drink.