„GRAJ O BILETY” z 4MOVE i kibicuj Biało-Czerwonym!
25.04.2014

Aparaty w dłoń! Marka 4MOVE, Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski w piłce nożnej, przygotowała wyjątkowy konkurs dla wszystkich fanów futbolu. Wystarczy zakupić napój 4MOVE i wykazać się fotograficzną kreatywnością. Na autorów najciekawszych zdjęć czekają podwójne bilety na mecz Polska – Litwa, koszulki Reprezentacji Polski oraz piłki. Zgłoszenia w konkursie 4MOVE, realizowanym w sieci sklepów DINO, można rejestrować do 29 maja br.

 

Kibicujesz Reprezentacji Polski w piłce nożnej? Już 6 czerwca br. na stadionie w Gdańsku Biało-Czerwoni zmierzą się z Litwą w ostatnim sprawdzianie przed eliminacjami europejskiego czempionatu w 2016 r. Z myślą o fanach futbolu w Polsce, marka 4MOVE – Oficjalny Sponsor Reprezentacji Polski – zorganizowała konkurs, w którym główną nagrodą jest 7 podwójnych biletów na mecz Biało-Czerwonych z Litwą. Ponadto, na zwycięzców czekają również koszulki Reprezentacji Polski oraz piłki.

 

Jak je zdobyć? Wystarczy do 29 maja br. kupić napój 4MOVE objęty promocją (4MOVE ZERO 0,7l, 4MOVE LIME&MINT 0,7l, 4MOVE GRAPE 0,7l) w sieci sklepów DINO oraz zachować paragon. Kolejnym krokiem jest wykonanie nieszablonowego zdjęcia, inspirowanego hasłem „MOJA RADOŚĆ Z UPRAWIANIA SPORTU Z NAPOJEM 4MOVE”. Następnie należy zarejestrować się na stronie www.grajobilety.pl i zamieścić tam wykonaną fotografię. Piłkarskie nagrody otrzymają autorzy najbardziej kreatywnych i wyróżniających się zdjęć.

 

Akcja konsumencka marki 4MOVE, w której na fanów futbolu czeka aż 37 wyjątkowych nagród, realizowana jest w sklepach DINO w całej Polsce. Piłkarski konkurs 4MOVE potrwa do 29 maja br.