Gellwe wspiera XVIII Wigilię dla Potrzebujących
19.12.2014

21 grudnia na Rynku Głównym w Krakowie odbędzie się XVIII Wigilia dla Potrzebujących, organizowana przez znanego restauratora Jana Kościuszko. Już po raz drugi w tym szlachetnym przedsięwzięciu weźmie udział także marka Gellwe.

W najbliższą niedzielę wszyscy potrzebujący, którzy przyjdą na Rynek Główny w Krakowie będą mogli skosztować tradycyjnych wigilijnych potraw, m.in. barszczu czerwonego, czy pierogów. Podczas wydarzenia odbędzie się także zbiórka żywności, a firmy wspierające akcję rozdadzą świąteczne podarunki osobom w trudnej sytuacji życiowej lub materialnej. Specjalnie na tę okazję, firma FoodCare przygotowała blisko 2 000 paczek z produktami marki Gellwe oraz napojami Black i Frugo.

Wigilia dla Potrzebujących organizowana jest przez Jana Kościuszko już po raz 18. Każdego roku wydarzenie to przyciąga na krakowski Rynek Główny zarówno tych, którzy chcą skorzystać z pomocy, jak i wszystkich ludzi dobrej woli, przynoszących produkty trwałe, o przedłużonym terminie ważności. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Krakowa – Jacek Majchrowski.