GELLWE DLA DZIECI Babeczki Minnie oraz napój kakaowy Kubuś i Przyjaciele
07.01.2014

Przed nami karnawał, który równie chętnie celebrują dorośli, jak i dzieci. Jak zachęcić naszych milusińskich do wspólnych przygotowań wymarzonych, bajecznych chwil spędzanych z rówieśnikami? Marka Gellwe wprowadza dwie kulinarne nowości na licencji Disney. Babeczki Minnie z bajkowym kremem i posypką oraz napój kakaowy Kubuś i Przyjaciele od Gellwe z pewnością przypadną do gustu małym kucharzom i ich gościom.

 
Wspólne pieczenie z dziećmi to nie tylko wspaniała zabawa i okazja do spędzenia czasu z naszymi pociechami. To również doskonały sposób na pobudzenie ich kreatywności. Marka Gellwe celebrująca chwile, podczas których życie rodzinne przenosi się do kuchni, wprowadziła nowy wariant znanych i lubianych babeczek. W tym roku, na okres karnawałowych Kinder Bali proponujemy naszym najmłodszym konsumentom nowy produkt Babeczki na licencji Disney’a. Wzorowane na jednej z najbardziej kochanych bohaterek bajek Disney’a – Minnie Mouse, z pewnością staną się hitem na karnawałowych stołach. Ciemne, mocno czekoladowe babeczki ozdobić można dołączoną do opakowania różową masą kremową oraz pyszną cukrową posypką w kształcie „myszki”. Niecierpliwi mali cukiernicy, oczekując na najciekawszy element prac kulinarnych – dekorowanie babeczek, mogą pokolorować malowankę z postacią Myszki Minnie dołączoną do zestawu. 
 
A gdy już wypieki będą gotowe i do naszego domu zawitają goście, idealnym uzupełnieniem słodkich babeczek będzie bogaty w 11 witamin, w tym witaminę D oraz wapń, napój kakaowy Kubuś i Przyjaciele. Ten napój z pewnością pokochają wszystkie dzieci. 
 
****
W linii ciast na licencji DISNEY oferujemy: Babeczki Wróżki z tęczowymi kremami, Babeczki Księżniczki z perełkami księżniczek, Babeczki Auta z czekoladowymi kamyczkami.
 
Babeczki przygotowane zostały z najwyższej jakości składników i nie zawierają sztucznych barwników. Z jednego opakowania, w niezwykle łatwy i szybki sposób, przygotować można aż 15 pysznych puszystych babeczek. 
 
Rekomendowana cena Babeczek Minnie z bajkowym kremem i posypką Gellwe to 6,49 zł.
 
Rekomendowana cena Napoju kakaowego Kubuś i Przyjaciele Gellwe wynosi 3,99 zł.