FRUGO zaprasza na Mikołajki z piłkarskim Lechem
03.12.2013

FRUGO, jedyna mixtura, która ujarzmiła siły drzemiące w naturze, dokonała kolejnego przełomu! Dzięki niej Mikołajki nie będą trwały tylko przez jeden dzień, a przez caaały weekend! Gdzie takie cuda? W Poznaniu! W ten weekend – 7 i 8 grudnia – w hali Arena odbędą się Mikołajki z Lechem, podczas których otwarta zostanie FRUGO Fabryka św. Mikołaja.

 
Już w najbliższą sobotę, punktualnie o 9.00, hala Arena w Poznaniu zostanie wypełniona po brzegi świątecznym nastrojem. Na najmłodszych będzie czekała wyjątkowa strefa FRUGO, a w niej moc atrakcji. Każdy amator owocowej energii spod znaku pstrykającego kapsla będzie mógł zwiedzić Fabrykę św. Mikołaja i sprawdzić się w pasjonujących zadaniach. 
 
Po przekroczeniu bram Fabryki jej goście otrzymają powitalne FRUGO oraz mapkę z oznaczonymi sekcjami do przejścia. Na kolejnych przystankach każdy będzie miał za zadanie wykazać się celnością – podczas gry w tęczowe kręgle, sprawnością – pokonując zawiły tunel, oraz zdolnościami plastycznymi – tworząc autorską bombkę choinkową. To jednak nie wszystko!
 
Celem podróży najmłodszych będzie wizyta na tronie samego świętego Mikołaja! Goście wielkiego Gwiazdora zasiądą razem z nim i opowiedzą o swoich wymarzonych prezentach świątecznych. Na koniec zaś otrzymają worek upominków wypełniony niespodziankami od FRUGO! Na wszystkich czeka znakomita zabawa!