FRUGO podejmuje wyzwanie ICE BUCKET CHALLENGE
18.09.2014

Na fali dobrego humoru i kolejnych wyzwań z serii #IBC, również najbardziej kumaty z napojów – FRUGO – został nominowany do udziału w zabawie… i podjął wyzwanie bez kropli zawahania! Tym samym dołączył do światowej akcji wsparcia stowarzyszenia ALSA, działającego na rzecz chorych ze stwardnieniem zanikowym bocznym.


Wyzwanie rzucone FRUGO przez Małego Głoda w ostatni wtorek – 15 września – zostało od razu podjęte przez kolorową markę. Zawsze otwarte na pomoc FRUGO stanęło na wysokości zadania i oblało się lodowatą wodą. Na miejscu pojawił się sam „wyzywający”, aby dopilnować wykonania zadania. W efekcie sam został nabity w butelkę!
 

To jednak nie koniec zabawy! FRUGO nominowało kolejne „postacie”. Są nimi Heyah oraz najsławniejszy na świecie pies Chica the DogSpider. Na odpowiedź mają 48 godzin. Klip FRUGO ICE BUCKET CHALLENGE można obejrzeć na fanpage’u marki i tym samym pomóc podopiecznym Fundacji Dignitas Dolentium. Przez najbliższe 48 godzin każde dziesięć polubień pod filmikiem #IBC to złotówka przekazana przez FRUGO na konto Fundacji.