FRUGO partnerem Szlachetnej Paczki!
13.12.2013

Już po raz trzynasty w Polskę wyruszyła Szlachetna Paczka – wyjątkowe przedsięwzięcie zrzeszające ponad 40 000 wolontariuszy z każdego zakątka kraju. W tym roku akcję po raz pierwszy wsparło FRUGO.

 

W zestawie od kolorowej marki znajdzie się czteropak FRUGO ze szklanką, żelki, smycz FRUGO oraz zabawne naklejki. Łącznie przygotowano 500 zestawów, które z pewnością sprawią, że tegoroczne święta będą pełne barw i radości.

 

– Jesteśmy dumni, że możemy wesprzeć ideę tak wyjątkową jak Szlachetna Paczka – mówi Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu FoodCare – Święta to czas, w którym nikt nie pozostaje obojętnym na los bliźniego. Dlatego chcieliśmy naszym zaangażowaniem sprawić, aby na buziach najmłodszych zagościł uśmiech  – dodaje Paulina Włodarska-Grodzińska.

 

Szlachetna paczka jest unikalnym projektem łączącym darczyńców z obdarowanymi. Przez ponad dekadę z pomocy Szlachetnej Paczki skorzystało prawie 250 000 Polaków! Każdy prezent jest szykowany specjalnie dla danej osoby. Co więcej, ci którzy otrzymali wsparcie od Szlachetnej Paczki, sami mogą przyszłości zostać wolontariuszem.