FRUGO dwupak w blasku… odblasków!
04.11.2013

Na jesienną szarówkę kręcą nosem zarówno przedszkolaki, energiczne nastolatki jak i ich rodzice. Kumate żółte i pojętne zielone FRUGO stanęły ramię w ramię, by przyćmić swym blaskiem ten pochmurny czas. Towarzyszą im ultra-kolorowe breloki-odblaski, gwarantujące widoczność w każdych warunkach pogodowych. Ten wypasiony zestaw będzie dostępny od 4 listopada w sieci marketów Żabka i Freshmarket tylko przez dwa tygodnie.

 
U FRUGO mimo szarej jesieni – kolorowo. Tym razem dzięki odblaskom, które można przypiąć do plecaka i każdego suwaka! Do wyboru w czterech wariantach: pomarańczowym, różowym, zielonym oraz żółtym! Wybierz swój ulubiony albo zbierz je wszystkie i bądź widoczny!
 
– Doskonale wiemy jak istotne jest bezpieczeństwo dzieci w czasie powrotu ze szkoły – mówi Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu FoodCare – FRUGO od zawsze łączyło styl, świetną zabawę, ale również odpowiedzialność. Dlatego do naszego najnowszego dwupaku dołączyliśmy prezent w postaci odblaskowych breloków – dodaje Paulina Włodarska-Grodzińska.
 
Nowy zestaw FRUGO można znaleźć jedynie w sieci sklepów Żabka i Fresh Market w promocyjnej cenie 3,79 zł. Warto się spieszyć, ponieważ ilość jest ograniczona.