FoodCare zagra z Jurkiem Owsiakiem
05.01.2016

Najprężniej działająca polska firma spożywcza FoodCare oraz należące do niej marki: Black, Gellwe i Frugo po raz kolejny zagrają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy.

 „To dla nas zaszczyt i ogromna przyjemność, po raz kolejny móc zagrać z Wielką Orkiestrą. To przepiękna inicjatywa, obok której nie można przejść obojętnie. Dbanie o drugiego człowieka powinno towarzyszyć nam każdego dnia. To zasada, która od lat towarzyszy działaniom naszej firmy. W tym roku oprócz rocznych zapasów Frugo i Black na ręce Jurka Owsiaka przekazaliśmy wyjątkowe przedmioty podpisane przez współpracujące z naszymi markami Gwiazdy. Trzymamy kciuki i mocno wierzymy w to, że pieniądze uzyskane z ich licytacji, podobnie jak w latach ubiegłych, w znaczącym stopniu pomogą na zakup sprzętu medycznego tak niezbędnego do ratowania ludzkiego życia.” – podkreśla Paulina Włodarska Grodzińska Dyrektor Marketingu FoodCare.

Podczas 24. Finału Orkiestry, który odbędzie się 10 stycznia 2016 roku będzie można wylicytować oryginalne rękawice bokserskie podpisane przez ambasadora marki Black, Mike’a Tysona; wianek Maryli Rodowicz, który piosenkarka miała na sobie podczas konferencji prasowej inaugurującej Jej współpracę z marką GELLWE oraz kitel kucharski z autografem Artystki.

Dodatkowo, jak co roku, firma FoodCare dla fanów mocno owocowego FRUGO i energetycznego BLACK’a przygotowała roczne zapasy tych produktów.

Licytacje on-line, podobnie jak w latach ubiegłych, odbywają się za pośrednictwem specjalnej platformy przygotowanej przez serwis Allegro.

http://aukcje.wosp.org.pl/mike-tyson-rekawice-bokserskie-z-autografem-i2578279

http://aukcje.wosp.org.pl/niepowtarzalny-wianek-od-maryli-rodowicz-i-gellwe-i2582715

http://aukcje.wosp.org.pl/kitel-kucharski-z-podpisem-maryli-rodowicz-i2582711

http://aukcje.wosp.org.pl/kolorowa-licytacja-rocznego-zapasu-frugo-i2582775

http://aukcje.wosp.org.pl/licytacja-rocznego-zapasu-black-energy-drink-i2582773

Całkowity dochód z licytacji zasili konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zbiera fundusze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.