FoodCare wspiera Fundację Mam Marzenie
13.06.2016

Informacje prasowe

Przez swoją działalność Fundacja wnosi radość w życie chorych dzieci i ich rodzin, chcemy pomóc jej podopiecznym i zaangażować naszych pracowników w działania na rzecz małych Marzycieli w potrzebie. Obecnie wdrażamy program wolontariatu pracowniczego, w ramach którego nasi pracownicy będą mogli włączyć się w dzieło pomocy realizowane przez Fundację. Do końca roku planujemy spełnić możliwie wiele Marzeń. Jestem przekonany, że inicjatywa będzie wartościowa nie tylko dla podopiecznych Fundacji, ale i naszych pracowników, którzy dostaną bodziec do zaangażowania się w słuszną sprawę”, mówi Prezes FoodCare, Wiesław Włodarski.

Przed wolontariuszami stoi pierwsze wyzwanie – realizacja Marzenia Martyny. 9-letnia podopieczna krakowskiego oddziału Fundacji Mam Marzenie marzy o bajkowym, różowym pokoju. Grupa wolontariuszy FoodCare zrealizuje marzenie dziewczynki. Zadaniem dla pierwszej grupy wolontariuszy jest przygotowanie planu remontu pokoju i zakup niezbędnych produktów, a następnie realizacja dzieła w domu dziewczynki. Wsparcie finansowe realizacji marzenia zapewnione jest przez Zarząd FoodCare.

Bardzo cieszymy się, że dzięki firmie FoodCare uda się zrealizować marzenia naszych podopiecznych. Jest to dla nas ogromna pomoc i wielki zastrzyk energii dla dzieci do walki z chorobą. Bez wsparcia ludzi o dobrym sercu i sponsorów, takich jak FoodCare, nasza działalność byłaby niemożliwa”, mówi Karolina Adamska, Prezes Zarządu Fundacji Mam Marzenie.