Energetyczna moc gadżetów z BLACK i Toys4Boys!
10.12.2014

Lider rynku napojów energetycznych – BLACK Energy Drink – przygotował świąteczną niespodziankę dla swoich fanów. W sklepach sieci Żabka w całej Polsce pojawiła się limitowana edycja dwupaka BLACK. W każdym pakiecie najbardziej niepokornego napoju w Polsce, oprócz podwójnej dawki energetycznej mocy, znajduje się również kod rabatowy na zakupy w sklepie internetowym Toys4Boys.pl. Jednak to nie wszystko! Na fanów marki BLACK czekają również iście imprezowe gadżety, które będzie można zdobyć w konkursach na profilu BLACK Energy Drink na Facebooku.

BLACK Energy Drink i Toys4Boys połączyły siły! Najbardziej imprezowy ze wszystkich napojów energetycznych i sklep dla prawdziwych mężczyzn – z tej kooperacji musi powstać coś niepokornego. Dzięki limitowanej edycji dwupaka BLACK klienci sieci sklepów Żabka w całej Polsce będą mogli poczuć klimat ekskluzywnych imprez w stylu Mike’a Tysona. W każdym opakowaniu oprócz dwóch puszek BLACK Energy Drink o pojemności 250 ml znajdzie się także kod uprawniający do 10-procentowej zniżki  na zakupy w sklepie internetowym Toys4Boys.pl. Co więcej, w grudniu, aż do wyczerpania zapasów, do wysyłek ze sklepu internetowego Toys4Boys.pl dołączana będzie energetyczna moc w postaci puszek BLACK Energy Drink.

BLACK przygotował jednak więcej niespodzianek. Na profilu BLACK Energy Drink na Facebooku fani mocnych wrażeń będą mogli wziąć udział w niepokornych i grzesznych konkursach, w których do wygrania będą imprezowe gadżety prosto od Toys4Boys. Na fanów marki czeka aż 100 gadżetów!

Limitowany dwupak BLACK w rekomendowanej cenie detalicznej 3,99 zł będzie dostępny w sprzedaży do końca grudnia br.