BLACK WINTER już w ten weekend w Krynicy Zdroju!
13.02.2014

Impreza Grzechu Warta nabiera rozpędu niczym kula śniegowa! Po energetycznych weekendach w małopolskich Podstolicach i Muszynie-Wierchomli ponętna ekipa BLACK zawita do Krynicy Zdroju już 15 i 16 lutego. Na wszystkich amatorów gorącej zabawy pośród białego szaleństwa czeka wulkan atrakcji, w tym najlepsza muzyczna selekcja, konkursy z nagrodami oraz możliwość poznania kuszących dziewczyn BLACKa.

 

Po obłędnej walentynkowej nocy nie wypada zwalniać. Wie to najlepiej drużyna BLACK Energy Drink, która już w sobotę 15 lutego od samego rana będzie nakręcała wyśmienitą atmosferę na stokach Centrum Narciarskiego Azoty „Słotwiny” w Krynicy Zdroju. Każdy narciarz i snowboarder w specjalnej strefie BLACK będzie mógł naładować się do jazdy po 12 trasach, liczących łącznie ponad 9 tysięcy metrów długości! Co więcej, prawdziwi śmiałkowie będą mogli spróbować swoich sił we wspaniałej zabawie, jaką jest zjazd w oponie BLACK. To jednak nie wszystko!

 

Jeśli zaspy i hopki dadzą się we znaki miłośnikom białego puchu, hostessy BLACK zadbają, aby mogli się zrelaksować przy najlepszym mixie kawałków – topiącym nawet najtwardszy lód! Co więcej, na terytorium BLACK funkcjonować będzie specjalny photo booth, dzięki któremu można uwiecznić na zdjęciu swój stan ducha. Każda fotka powędruje prosto na fanpage BLACKa.

 

Centrum Narciarskie Azoty „Słotwiny” to trzeci z pięciu przystanków na trasie BLACKa. W kolejne zimowe weekendy energetyczna ekipa zawita do Zakopanego (22-23.02) oraz Szczyrku (1-2.03). Impreza gwarantowana! 

 

Zimowe stacje „BLACK – IMPREZA GRZECHU WARTA”:

15-16 lutego – Krynica Zdrój (Centrum Narciarskie Azoty „Słotwiny”) 

22-23 lutego – Zakopane (Polana Szymoszkowa)

1-2 marca – Szczyrk (stok Duże Skrzyczne)