BLACK i FRUGO grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
07.01.2014

Kultowe FRUGO oraz BLACK Energy Drink kolejny raz grają z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Fani z całej Polski mogą wylicytować wyjątkowe przedmioty przekazane przez firmę FoodCare – producenta obu marek – na aukcje Fundacji Jurka Owsiaka. W tym roku wylicytować można rękawice bokserskie i mundur Mike’a Tysona, limitowany kalendarz BLACK na 2014 rok, a także roczny zapas BLACK i FRUGO. Wszystkie przedmioty zostały przekazane Sztabowi Głównemu WOŚP oraz czterem sztabom regionalnym w Krakowie, Poznaniu, Rzeszowie i Lublinie.

 

Wyjątkowy mundur Mike’a Tysona został przekazany Sztabowi WOŚP przy Gazecie Krakowskiej. Jest to strój, w którym ambasador BLACK wcielił się w postać pilota odrzutowca w tegorocznej kampanii reklamowej napoju energetycznego BLACK – youtu.be/-qSZ51t5I0g. Mundur Mike’a Tysona można wylicytować w aukcji internetowej na Allegro – aukcje.wosp.org.pl/oryginalny-mundur-mike-a-tysona-black-energy-drink-i908225.

 

Oryginalne rękawice bokserskie Mike’a Tysona z autografem otrzymały Sztaby WOŚP w Poznaniu Rzeszowie i Lublinie. Najmłodszy Mistrz Świata wagi ciężkiej złożył autografy na rękawicach, gdy w maju 2013 roku odwiedził Warszawę na specjalne zaproszenie marki BLACK Energy Drink. Rękawice z podpisem Mike’a Tysona można zdobyć, biorąc udział w aukcji internetowej Sztabu WOŚP w Poznaniu prowadzonej na Allegro – aukcje.wosp.org.pl/rekawice-mike-a-tysona-autograf-i887015, aukcji internetowej Sztabu WOŚP przy TVP Lublin – wosp.lublin.pl/index.php?id=auction lub w licytacji prowadzonej na antenie TVP Rzeszów.  

 

Specjalnie dla Sztabu Głównego WOŚP zostały przygotowane trzy wyjątkowe licytacje. Fani marki BLACK mogą zdobyć m.in. egzemplarz limitowanego kalendarza BLACK Energy 2014 – Seven Ways to Sin by BLACK. Siedem grzechów (Vanity, Sensuality, Desire, Naughtiness, Arrogance, Luxury, Playfullness) zaprezentowały zmysłowe laureatki konkursu BLACK na Facebooku sfotografowane przez Marlenę Bielińską. Kulisy powstania kalendarza można zobaczyć na YouTube – youtu.be/ltlLcMTcCjo, a aukcja dostępna jest na Allegro – aukcje.wosp.org.pl/kalendarz-black-energy-2014-i886831.      

 

W Sztabie Głównym WOŚP wylicytować można także roczny zapas FRUGO i roczny zapas BLACK. Mocno owocowe doładowanie na 2014 rok w postaci 365 butelek FRUGO jest do zdobycia na aukcji na Allegro – aukcje.wosp.org.pl/roczny-zapas-frugo-i886761. Z kolei, 365 puszek BLACK we wszystkich dostępnych smakach wylicytować można w aukcji znajdującej się pod linkiem – aukcje.wosp.org.pl/roczny-zapas-black-i881031.

   

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy to inicjatywa, którą od lat wspieramy z największą przyjemnością. W ubiegłym roku przekazaliśmy na aukcję 8 par rękawic Mike’a Tysona, które zlicytowano za łączną kwotę niemal 10 tys. zł. W tym roku chcielibyśmy przebić ten wynik. Liczę na to, że dzięki mundurowi i rękawicom Mike’a Tysona, a także kalendarzowi BLACK oraz rocznym zapasom butelek i puszek naszych flagowych marek, uda nam się dołożyć jeszcze większą przysłowiową cegiełkę do ratowania życia dzieci i opieki nad seniorami – mówi Wiesław Włodarski, Prezes FoodCare

 

Całkowity dochód ze wszystkich licytacji zasili konto Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która tym razem zbiera pieniądze na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej oraz godnej opieki medycznej seniorów.