BLACK ENERGY VIP PARTY – zasmakuj w klimacie imprezowych stolic świata!
23.06.2014

Tegoroczne lato zapowiada się naprawdę gorąco i energetycznie, a to za sprawą nowego cyklu imprez przygotowanych przez markę BLACK oraz krakowski klub Burlesque. Osiem niepowtarzalnych wydarzeń, które przeniosą każdego miłośnika klubowej  zabawy w klimat światowych stolic rozrywki! Przez 6 kolejnych miesięcy goście BLACK i Burlesque zostaną zabrani w podróż m.in. do Paryża, Rio, Miami czy na Ibizę, której towarzyszyć będą niespodziewane atrakcje, konkursy tematyczne oraz najlepsza klubowa muzyka i zabawa do białego rana. Drugim przystankiem na trasie BLACK Energy Vip Party będzie Las Vegas. Impreza w stylu miasta grzechu odbędzie się już 27 czerwca br.

Wraz ze startem wakacji ekipa BLACK wspólnie z Burlesque –  jednym z najlepszych krakowskich klubów – podkręca temperaturę w iście amerykańskim stylu. Już 27 czerwca o godz. 21 otworzą się bramy do imprezy w klimacie stolicy hazardu. Uczestnicy zabawy będą mogli sprawdzić swoich szulerskich umiejętności w partiach black jacka czy ruletki. To jednak dopiero początek atrakcji! Przez cały czas trwania imprezy na amatorów hazardu czekać będzie BLACK WHEEL, koło fortuny, przy którym wygrać można kupony do baru, wejściówki do BLACK Vip Roomu oraz energetyczne doładowania BLACK.

Ponadto, gości wieczoru powitają kuszące i uwodzicielsko piękne BLACK MATES, czyli grzeszne dziewczyny z kalendarza BLACK Seven Ways to Sin. Te zjawiskowe miss pokażą wszystkim miłośnikom dobrej atmosfery jak należy się bawić w energetycznym stylu. Co więcej, na  uczestników zabawy czekają  BLACK JET TICKETS – szczęśliwe losy, uprawniające do naładowania baterii BLACKiem, zdobycia pocałunku pięknych kelnerek oraz… wygrania wejściówki do loży VIP, w której odbędzie się ekskluzywny pokaz taneczny. Jeśli jednak to za mało, emocje rozpalą się do czerwoności podczas głównego punktu wieczoru. Dokładnie w samym środku imprezy będzie miał miejsce ponętny i zmysłowy pokaz Champagne Dance. Musisz tam być!

Przystanki cyklu BLACK ENERGY VIP PARTY:

27.06. - LAS VEGAS VIP PARTY – WHAT HAPPENED IN VEGAS STAYS IN VEGAS!
25.07. - RIO DE JANEIRO VIP PARTY – JUNE CARNIVAL!