BLACK Energy Drink – podwójnie grzeszne uderzenie w sklepach sieci Żabka!
09.10.2014

Lider rynku napojów energetycznych – BLACK Energy Drink – przygotował kolejną niespodziankę dla swoich fanów. W sklepach sieci Żabka w całej Polsce ruszyła sprzedaż limitowanej edycji dwupaka BLACK. Każde podwójne opakowanie najbardziej energetycznego napoju w Polsce zostało dodatkowo wyposażone w unikalną grafikę dedykowaną zmysłowemu projektowi kalendarza BLACK Energy 2015.


Seven Ways to Sin by BLACK – to hasło aż kipi zmysłowymi emocjami! Już po raz kolejny zjawiskowo piękne i gorące kobiety, dzięki aplikacji na profilu BLACK Energy Drink na Facebooku, będą miały szansę wystąpić w sesji zdjęciowej do elitarnego kalendarza BLACK Energy 2015. Co najważniejsze, to fani energetycznych wrażeń z zadecydują, które kandydatki zakwalifikują się do finału i zostaną BLACK Mates. Teraz, dzięki limitowanej edycji dwupaka BLACK również klienci sieci sklepów Żabka będą mogli poczuć klimat projektu Seven Ways to Sin by BLACK. W każdym opakowaniu obok dwóch puszek BLACK Energy Drink o pojemności 250 ml znajdzie się także unikalna grafika dedykowana wyborom BLACK Mates 2015.


Produkt w rekomendowanej cenie detalicznej 3,99 zł będzie dostępny w sprzedaży do 4 listopada br. Akcja jest kontynuacją serii słynnych dwupaków BLACK. Podwójny zastrzyk energii BLACK dostępny był wcześniej z naklejkami oraz unikalnymi przypinkami BLACK JET.