Adam Nawałka w kampanii marki 4Move!
Adam Nawałka w kampanii marki 4Move!
Kategoria: Aktualności
16.05.2018

Na początku maja ruszyła ogólnopolska kampania napojów 4Move z trenerem Adamem Nawałką w roli ambasadora. Działania pod hasłem „Twój mistrz zwycięstwa” promują nowość w portfolio marki – linię Professional Isotonic Drink.

Kampania 4Move prowadzona będzie w telewizji, na outdoorze oraz w Internecie (w szczególności na YouTube i w innych serwisach społecznościowych). Do punktów sprzedaży trafią materiały POS.

Jestem zwolennikiem i promotorem wszelkiej aktywności. Każdy z nas jest w duchu sportowcem. Nawet jeśli jeszcze tego nie odkrył. Ważne jest to, by odnaleźć w sobie motywację, pasję do realizacji celów. Wygrana jest ważna, ale o wiele bardziej liczy się fakt podjęcia walki, działania.

Filozofia 4Move jest mi bliska, bo odzwierciedla właśnie takie podejście do życia. Nowa linia 4Move Professional Isotonic Drink dzięki swojemu bogatemu składowi funkcjonalnemu pomoże w realizacji sportowych marzeń – powiedział Adam Nawałka.

W skład nowej linii wchodzą 3 napoje izotoniczne: 4Move Pro+ Magnez o smaku Multifruit wzbogacony o magnez, 4Move Pro+ Potas o smaku Lime & Mint zawierający potas oraz 4Move Pro+ L-karnityna o smaku Citrus Mix wzbogacony L-karnityną.

  • Spot reklamowy – koncepcja i produkcja: GPD Agency Poznań
  • Sesja zdjęciowa – fotograf: Marcin Biedroń
  • Sesja zdjęciowa – produkcja: A12Team
  • Sesja zdjęciowa – koncept kreatywny: Justyna Górecka-Siupik, Paulina Włodarska-Grodzińska, FoodCare
  • Udział Adama Nawałki w kampanii: XBrand Sponsoring