13. Cracovia Maraton z 4MOVE!
07.05.2014

Przed nami jedno z najważniejszych wydarzeń biegowych sezonu 2013/2014 w Polsce. Już 18 maja br. na trasę wyruszą zawodnicy rywalizujący w 13. Cracovia Maraton. Partnerem biegu oraz towarzyszących mu Krakowskich Spotkań Biegowych jest marka 4MOVE – Oficjalny Napój Izotoniczny imprezy.

 

W weekend 16-18 maja br. Kraków zamieni się w biegową stolicę Polski. Na starcie 13. Cracovia Maraton staną zawodnicy z kilkunastu państw, mogący poszczycić się znakomitymi rekordami życiowymi na dystansie 42 km 195 m. Trasa biegu prowadzi klimatycznymi miejscami Krakowa m.in. w pobliżu Wawelu i popularnych terenów rekreacyjnych na Błoniach. Szczególnie atrakcyjnie zapowiada się finisz, który organizatorzy zaplanowali na Rynku Głównym. Jednak bieg maratoński to nie wszystko. Sportowy weekend w Krakowie rozpocznie piątkowy bieg nocny. Sobota to natomiast dwa biegi na średnich dystansach oraz skating maraton.

 

Niespodzianki dla wszystkich biegaczy oraz kibiców zgromadzonych na trasie przygotowała marka 4MOVE – Oficjalny Napój Izotoniczny Krakowskich Spotkań Biegowych oraz 13. Cracovia Maraton. Przez cały czas trwania imprezy, zawodnikom i kibicom towarzyszyć będą hostessy 4MOVE, które dostarczą wszystkim zgromadzonym energię niezbędną do sportowej rywalizacji i żywiołowego dopingu. Marka 4MOVE ufundowała również nagrody dla zwycięzców maratonu na rolkach oraz biegu głównego. Na dwójkę najlepszych rolkarzy (kobietę i mężczyznę) czekają rowery, natomiast najszybszy mieszkaniec Krakowa w 13. Cracovia Maraton otrzyma roczny zapas napojów 4MOVE.

 

Cieszymy się, że bieganie staje się w Polsce coraz bardziej popularne i pragniemy wspierać ten pozytywny trend. Maraton to prawdziwe wyzwanie i bardzo ambitny dystans, w trakcie którego odpowiednie nawodnienie organizmu jest kluczowe. Napoje izotoniczne 4MOVE z pewnością szybko ugaszą pragnienie maratończyków oraz skutecznie uzupełnią utracone podczas wysiłku witaminy i minerały. Marka 4MOVE wspiera również osoby biegające rekreacyjnie, pokonujące krótsze dystanse, dlatego też będziemy towarzyszyć Krakowskim Spotkaniom Biegowym przez cały weekend – powiedziała Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu FoodCare.

 

4MOVE to zbilansowane napoje izotoniczne, które szybko gaszą pragnienie, skutecznie nawadniają organizm, uzupełniają utracone podczas wysiłku witaminy i minerały. Przeznaczone są dla osób lubiących aktywny styl życia, uprawiających sport wyczynowo i rekreacyjnie. Napoje izotoniczne 4MOVE są pierwszymi na polskim rynku izotonikami słodzonymi stewią.