Szczerz się na Halloween! Nowy 2Pack od FRUGO
17.10.2013

Świat duchów, grozy i mocy nadprzyrodzonych, czyli święto Halloween już lada chwila. Z tej okazji FRUGO przygotowało kolejny unikalny zestaw z gadżetem w sam raz na halloweenową zabawę. 

 

Mocno Białe jako Biała Dama oraz Mocno Czarne niczym Hrabia Dracula tym razem strasznie dobrze chronione są przez fluorescencyjne szczęki. Tego egzotycznego duetu niewinności i tajemniczości nie powstydzi się żadna impreza halloween’owa, a zęby świecące w ciemności pozwolą mocno owocowo przeżyć tę nową tradycję. 

 

’Cukierek albo psikus!’ – mówiąc to w szczękach od FRUGO nikt nie będzie ryzykował!

 

– Duży sukces pierwszej edycji skłonił nas do kolejnych pomysłów.  Z okazji nadchodzącego Haloween zaproponowaliśmy naszym konsumentom 2Pack FRUGO z fluorescencyjnymi szczękami – mówi Paulina Włodarska-Grodzińska, Dyrektor Marketingu w firmie FoodCare – W niedługim czasie mogą się oni spodziewać kolejnych zestawów i kolejnych zaskakujących prezentów – dodaje Paulina Włodarska-Grodzińska.

 

Czarno-biały dwupak znaleźć będzie można wyłącznie przez dwa tygodnie w sieciach Freshmarket i Żabka w cenie 3.79  zł począwszy od 21 października.