PL
Dział handlowy
Dział handlowy

Pracownicy tego działu dbają o to, aby nasze produkty znalazły się w wielu punktach sprzedaży, wykorzystując do tego zarówno kanały tradycyjne, jak i nowoczesne.

Dział operacyjny
Dział operacyjny

Pracownicy działu operacyjnego troszczą się o odpowiednie zapotrzebowanie na konieczne surowce, budowanie dobrych relacji z dostawcami oraz negocjacje.

Dział kontroli jakości
Dział kontroli jakości

Troska o najwyższą jakość oferowanych przez FoodCare produktów to dla nas bardzo istotny punkt działalności. Dlatego nasi specjaliści skrupulatnie kontrolują produkty, które opuszczają nasze fabryki.

Dział marketingu
Dział marketingu

Ważne jest dla nas budowanie pozytywnego wizerunku marek z portfolio spółki. Nasi marketingowcy śledzą najnowsze trendy na rynku, tworząc nie tylko kreatywne kampanie, ale również propozycje produktowe i rozwiązania wspierające sprzedaż.

Dział R&D
Dział R&D

Chcemy, aby nasi konsumenci otrzymywali produkty odpowiadające na ich potrzeby. Dlatego nasz Dział Rozwoju ciągle poszukuje nowych i innowacyjnych rozwiązań produktowych.

Dział eksportu
Dział eksportu

Produkty FoodCare sprzedawane są w ponad 50 krajach. Zespół Działu Eksportu dba o współpracę z dystrybutorami i sieciami sklepów za granicą.

Dział produkcji
Dział produkcji

Koordynacja i odpowiedź na aktualne rynkowe zapotrzebowania jest niezwykle istotna. Pracownicy działu produktu na bieżąco realizują założone plany produkcyjne.

Dział HR
Dział HR

Rozwój pracowników jest dla nas ważny, dlatego dział HR stara się zapewnić pracownikom odpowiednie szkolenia. Skupiają się również na pozyskiwaniu nowych osób, które wspierają nasze działy.