PL
Nasze marki
Nasze marki
Nasze marki
Nasze marki
Nasze marki
Nasze marki
Nasze marki
Nasze marki
Nasze marki
Nasze marki
Nasze marki
Nasze marki
Nasze marki
Nasze marki
Black Energy Drink - MORE THAN POWER 1

BLACK to niekwestionowany numer 1 na rynku energetyków w Polsce*. Sygnowany twarzą Mike’a Tysona energetyk to uosobienie sukcesu, skuteczności i siły. BLACK nie uznaje kompromisów, ponieważ zwycięstwo ma we krwi. Z impetem podbija kolejne rynki zyskując uznanie konsumentów na całym świecie. Młodzi, aktywni, pewni siebie i swoich możliwości ludzie sięgają po BLACKA, który zapewnia im mocny energetyczny impuls, inspirujący do dalszego działania. Razem z Mike’iem Tysonem udowadniamy, że każdy może odnieść sukces i znaleźć się w świecie BLACK. Piękne kobiety, luksusowe samochody, władza i respekt - z nami marzenia są po to, żeby je realizować.

Black Energy Drink - MORE THAN POWER
Black Energy Drink - MORE THAN POWER 1
4MOVE „The best trainers recommend” 1

4MOVE to zbilansowane napoje izotoniczne i witaminowe, które szybko gaszą pragnienie, skutecznie nawadniają organizm, uzupełniają utracone podczas wysiłku witaminy i minerały. Przeznaczone są dla osób lubiących aktywny styl życia, uprawiających sport wyczynowo i rekreacyjnie. 4MOVE jest wybierany i rekomendowany przez najlepszych TRENERÓW NA ŚWIECIE. Marka budzi w ludziach ich wewnętrznego motywatora, który nawołuje do nieprzerwanej pracy nad sobą, czy to w życiu, czy w sporcie. Siła rekomendacji słynnych Trenerów - największy autorytet dla profesjonalnych sportowców jak i aktywnych na co dzień.

4MOVE „The best trainers recommend”
4MOVE „The best trainers recommend” 1
No to co? No to FRUGO! 1

Mocno owocowe FRUGO to wyjątkowe połączenie niepowtarzalnego smaku z czystą radością oraz nieograniczoną wolnością i swobodą. Przygotowywane z soków, przecierów i koncentratów owocowych, bez słodzików, sztucznych dodatków i konserwantów FRUGO to owocowa fala wspomnień dla tych, który pamiętają napój sprzed lat oraz kolorowe pole eksperymentów dla pokolenia, które sięgnie po niego po raz pierwszy.

No to co? No to FRUGO!
No to co? No to FRUGO! 1
GELLWE – właśnie to lubię. 1

Gellwe to ekspert w spełnianiu najsłodszych zachcianek i pragnień. Dzięki szerokiemu portfolio dla całej rodziny, pomaga kreować świat ciepła i bliskości, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie - od pysznych deserów: galaretek, budyniów i kisieli, wspaniałych Słodkich Kubków z kawałkami owoców, przez wyśmienite ciasta (na ciepło i na zimno), aż po aromatyczną czekoladę i pyszne cappuccino z mleczną, puszystą pianką. Konsumenci cenią nie tylko doskonały smak produktów Gellwe, ale również fakt, iż produkowane są z najlepszych surowców, bez dodatku konserwantów i sztucznych barwników.

GELLWE – właśnie to lubię.
GELLWE – właśnie to lubię. 1
Fitella – zawsze przy Tobie! 1

Fitella to linia nowoczesnych produktów skierowanych do młodych i aktywnych kobiet, ceniących sobie zdrowy styl życia i odżywiania. Produkty Fitella są nie tylko zdrowe i smaczne, ale także dostępne w wygodnych i poręcznych opakowaniach. Produkty Fitella cieszą się ogromnym uznaniem konsumentek. Na rynku dostępne są: płatki śniadaniowe z pełnego ziarna pszenicy z błonnikiem i bez dodatku cukru (Fitella Zero), unikalne warianty smakowe płatków z pełnego ziarna z extra dużymi kawałkami owoców (Fitella Special), bogate w błonnik płatki owsiane z mlekiem i owocami oraz chrupiące, pełne kawałków owoców i niepowtarzalnych kompozycji smakowych Fitella Musli oferowane w porcyjkach na raz.

Fitella – zawsze przy Tobie!
Fitella – zawsze przy Tobie! 1
N-GINE – prawdziwa jazda dopiero się zaczyna! 1

N-Gine to napój energetyzujący przeznaczony specjalnie dla miłośników szybkiej jazdy i zawrotnych prędkości w życiu codziennym. Jako marka silnie osadzona w męskim świecie motoryzacji jest paliwem napędowym w codziennym wyścigu do mety. Jednak, gdy życie na wysokich obrotach i ciągła rywalizacja o miejsce na podium powodują spadek prędkości, potrzebna jest szczególna moc. Takie turbodoładowanie zapewnia N-Gine - z nim każdy wyścig zaczyna się na pole position.

N-GINE – prawdziwa jazda dopiero się zaczyna!
N-GINE – prawdziwa jazda dopiero się zaczyna! 1
Ostromecko - nie poprawiamy natury! 1

Woda Ostromecko to woda mineralna wydobywana z naturalnego źródła, umiejscowionego na terenie ścisłego rezerwatu - LAS MARIAŃSKI. Woda pochodzi z tradycyjnego ujęcia "Źródła Marii". Jest to woda niskosodowa o średniej mineralizacji i alkaicznym PH. W ofercie marki znajdują się wody gazowane i niegazowane, dostępne w butelkach PET oraz eleganckich butelkach szklanych.

Ostromecko - nie poprawiamy natury!
Ostromecko - nie poprawiamy natury! 1